Spolupráce

 

 

 

Vzhledem k tomu ,že se rozšířila naše klientská základna a taktéž produktové portfolio ,hledáme do jednotlivých regionů kontaktní osoby a managery skupin . Máme ojedinělý produkt  na českém trhu ,kterým je privátní sociální zabezpečení . Pokud vás moje nabídka zaujala neváhejte mne kontaktovat na níže uvedených kontaktech .Pro naše partnery zajistíme bezkonkurenční sazby za volání.

 

Dále je možné zajistit si na základě naší spolupráce - certifikaci insolvenčního poradce.

Vážení finanční specialisté,

jako přední společnost v České republice zabývající se oddlužením jsme se z důvodu vysoké poptávky po našich službách rozhodli zpřístupnit online oddlužovací systém, který vám nyní umožní rozšířit si kvalifikaci na insolvenčního poradce a zprostředkovávat službu oddlužení fyzických osob (osobní bankrot) v rámci vašeho produktového portfolia.

Trh s oddlužením se od roku 2008 zvětšil 13x a každý rok tak roste o cca 70%. Letos trh dosáhne celkového počtu 27,000 oddlužených osob, které za jedno zprostředkované oddlužení platí v průměru 10,000Kč (viz. přiložená prezentace).

Na základě těchto trendů jsme jako jediná společnost v ČR vyvinuli a nyní i zpřístupnili unikátní online oddlužovací systém, který umožňuje oddlužení zprostředkovávat a dochází tak k přesunu provizí od specializo vaných oddlužovacích společností k finančním specialistům, kteří si rozšíří kvalifikaci i na insolvenčního poradce a oddlužení nabízí jako další produkt v rámci svého finančního poradenství, nebo oboru na který se specializují.

Finanční specialista, který si rozšíří svoji kvalifikaci i na insolvenčního poradce, zbaví své klienty až 70% dluhů, zastaví jejich nárůst a zastaví u nich ihned exekuce.

Insolvenční poradce získá za každého klienta, kterému pomůže zbavit se dluhů s pomocí oddlužení od naší společnosti, provizi 8000Kč.

K oddlužení klienta se využívá našeho online oddlužovacího systému. K tomu je potřebné:
  1. Zaregistrovat se do oddlužovacího systému
  2. Projít online školením na insolvenčního poradce


Po úspěšném absolvování online školení:
  1. Aktivuje se vám váš osobní zprostředkovatelský účet v oddlužovacím systému
  2. Stanete se kvalifikovaným insolvenčním poradcem, potvrzený certifikátem, který má potřebné znalosti, aby mohl svým klientům nabízet a zprostředkovávat oddlužení s pomocí oddlužovacího systému
  3. Obdržíte analytické nástroje k posouzení dlužníkovi situace


Oddlužovací systém je koncipován tak, že nevyžaduje žádnou předchozí právní znalost a je jednoduché s ním pracovat. Veškeré vámi zadávané údaje o vašich klientech jsou po jejich odeslání kontrolovány a za celkovou správnost návrhu odpovídá naše společnost.
 
 
 


 

Pokud jste se rozhodli rozšířit si svoji kvalifikaci na insolvenčního poradce a tím zhodnotit vaši budovanou síť klientů a vaše zkušenosti.

 

 

Registraci do oddlužovacího systému naleznete zde:

https://oddluzteme.cz/oddluzeni-online/sign/registrace-zprostredkovatel

 

Při registraci můžete využít kódu: 70004

 

Kontakt

CoraFinance

corafinance@seznam.cz

Masarykova třída 466
Teplice
415 10

+ 420 777 494 638
+ 420 777 494 639

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode